ZVLHČOVAČE A ČISTIČKY VZDUCHU

Zvlhčovače vzduchu zvyšují vlhkost vzduchu v místnosti na ideální úroveň. Speciální odpařovací disky absorbují vodu a ventilátor přes ně pak fouká suchý vzduch nasátý z místnosti. Zvlhčený vzduch je následně rozptylován do okolí.

Čističky vzduchu kombinují čištění se zvlhčením vzduchu. Čistící funkce pak spočívá ve vyčištění vzduchu od větších částic a pylu, alergenů, nečistot, pachů i těkavých organických látek. To je skvělá zpráva pro ty, kteří trpí alergiemi a také pro ty, kteří bydlí v oblastech se znečištěným ovzduším.  

Já osobně používám celoročně čističku vzduchu v ložnici a v dětském pokoji, kde mi zachytává prach, pyl a příjemně se nám zde dýchá a spí. V zimním období je nezbytný pomocník čistička vzduchu se zvlhčovačem, když topím v krbových kamnech, které mám v obytné místnosti. Vzduch je v této místnosti pak velmi suchý a nevyhnu se, aby drobné částečky popela nepoletovaly v místnosti po otevření krbových kamen. Když přidám ještě esenciální olej, rovnou mám i místnost nádherně provoněnou. Pokud někdo z rodiny onemocní nějakým respiračním onemocněním, dávám mu na noc zvlhčovač s pár kapkami směsi éterických olejů proti nachlazení do místnosti, kde spí.  

Čističky a zvlhčovače jsou dodávané od švýcarského výrobce STADLER FORM. Produkty od tohoto výrobce jsou nejen funkční, ale zároveň v nadčasovém minimalistickém designu s různými barevnými variacemi. 


Aromavap 

Jana Baruselová
Fojtova 99, 463 22 Mníšek - Fojtka

Zavolejte nám, nebo napište - rádi se Vám budeme věnovat

Telefon: +420 721 088 748
E- mail: janina@aromavap.cz

Adresa

Aromavap
Jana Baruselová
Fojtova 99 
463 22 Mníšek - Fojtka

Kontakty

E- mail: janina@aromavap.cz    
Mobil: +420 721 088 748

Odkazy

Website