PROČ ZROVNA INHALAČNÍ TYČINKY NEBO TAKÉ VAPORIZÉRY VITASTIK?

Byla to láska na první setkání. V balíčku, který jsem si tenkrát s kamarádkou objednaly, se skrývaly roztomilé barevné krabičky, které už při otevírání nádherně voněly. Po nastartování tyčinek, které jsme učinily dle přiloženého návodu, jsme se nemohly dočkat, až prvně vdechneme páry s vitamíny a esenciálními oleji. Jako odnaučené kuřačky jsme hned věděly, co s omamnými parami dělat 😊 Vdechovat ústy, vydechovat nosem. Voňavé páry si uvnitř plic podržet. Vdechnout nosem a vydechnout ústy. Některé varianty nám byly natolik příjemné, že nám bylo téměř líto, aby vydechnutím voňavé páry opustily naše těla.

 Zamilované do těchto inhalačních tyčinek jsme začaly pátrat po dalších alternativách a distributorech. Hledaly jsme to nejlepší na trhu. V průběhu hledání jsme se doslova spálily asijskými výrobci. Tyto výrobky z Asie skrývaly syntetické příchutě a při výrobě byly použity technologie, které nám doslova pálily rty a dráždila sliznice.

Po průzkumu dostupných výrobků jsme zjistily, že nejlepší jednorázové vaporizéry vyrábí americký výrobce Vitastik. Používá organické, přírodní látky. Přidávají do inhalátorů vitamíny jako je A, B-komplex, B12, C, D, E, a také koenzym Q10 nebo kolagen. V některých tyčinkách se objevují vedle esenciálních olejů a vitamínů také byliny jako je například kozlík lékařský, ženšen, levandule. Složení inhalátorů je nejen přírodní, ale i veganské a kosher. Při užívání má člověk intenzivní prožitek, aniž by do těla dostával chemické látky, sladidla nebo dokonce kalorie. Výrobce používá certifikované suroviny. Tyčinky nevytváří žádný kouř, jen vodní páru. Vaporizéry neobsahují žádný nikotin, ani jiné látky, které by vytvářely závislost.

Inhalátory v různých barvách se nám líbily i jako doplněk outfitů a rády je nosíme do společnosti. Každý, kdo nějakou variantu ochutnal, okamžitě chtěl mít svůj vlastní vaporizér. A tak jsme se rozhodly, že součástí vznikajícího internetového obchodu aromavap.cz musí tyto inhalační tyčinky neboli vaporizéry být. A vlastně i opačně – nadšení z vapování zformovalo pojmenování tohoto internetového obchodu. Protože jsme v Čechách, rozhodly jsme se k pojmenováním jednotlivých variant přidat české názvy.

Věříme, že i pro Tebe bude první setkání osudové, stejně jako pro nás a naše přátele.

P.S.: jedna příchuť nikdy nikomu nestačí 😊

Aromavap 

Jana Baruselová
Fojtova 99, 463 22 Mníšek - Fojtka

Zavolejte nám, nebo napište - rádi se Vám budeme věnovat

Telefon: +420 721 088 748
E- mail: janina@aromavap.cz

Adresa

Aromavap
Jana Baruselová
Fojtova 99 
463 22 Mníšek - Fojtka

Kontakty

E- mail: janina@aromavap.cz    
Mobil: +420 721 088 748

Odkazy

Website