ESENCIÁLNÍ OLEJE

Vonné oleje se v mém životě objevily již dávno. V minulosti pro mě při jich pořizování byla rozhodující, kromě příjemné vůně, především cena. Postupem času jsem pochopila, že pokud chci kvalitní éterický olej, nelze za cenu, kterou si představuji, ani vyrobit. Vždyť 10 ml esenciálního oleje obsahuje účinné látky z několika set až tisíce kilogramů rostlin.

Vůně miluji, dýchám je velkou část dne, především doma z difuzérů, aromalamp a nyní již i v autě. A protože jsme celé dny zatíženi působením chemikálií, nechci, abych já a moje rodina, byla zatížena chemikáliemi ještě touto formou. A proto jsem začala vyhledávat přírodní esenciální oleje. Přirozeně ke mně začaly přicházet informace, že jednotlivé silice umí ovlivňovat fyzickou i psychickou stránku člověka. To mě učarovalo. Při vdechnutí pronikají účinné látky do organizmu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný stav, emoce i momentální náladu. Vhodný esenciální olej dokáže zlepšit akutní i chronické stavy, snižuje riziko vzniku komplikací, výrazně pomáhá při psychosomatických potížích a je účinnou prevencí mnohých onemocnění. Tento účinek prokazuje řada vědeckých studií, stejně jako praxe profesionálních aromaterapeutů.  

Díky vonným éterickým olejům je aromaterapie jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií a dlouhodobě nejužívanější metodou doplňkové medicíny ve světě. Esenciální oleje se vyrábí jedno druhové, a nebo se z jednotlivých esenciálních olejů vytvoří směs, ve které se jednotlivé silice navzájem podporují. 

K obchodní spolupráci jsem si vybrala dvě značky, kterým dlouhodobě důvěřuji. Primavera - německá značka a Nobilis Tilia - česká značka. Protože mnohé esenciální oleje se vyrábí ze surovin, které se v ČR nevyskytují, není možné spolupracovat jen s českým výrobcem. Je ale možné, spolupracovat se společnostmi, které si vstupní suroviny a esenciální oleje, které pod svojí značkou distribuují, pečlivě vybírají a nechávají testovat v nezávislých laboratořích.  

V nabídce eshopu nalezneš nepřeberné množství esenciálních olejů a jejich směsí. Pokud však svůj oblíbený esenciální olej v nabídce nenalezneš, neváhej mě kontaktovat. 

Esenciální éterické vonné přírodní oleje AromaVap Liberec Primavera Nobilis Tilia

Aromavap 

Jana Baruselová
Fojtova 99, 463 22 Mníšek - Fojtka

Zavolejte nám, nebo napište - rádi se Vám budeme věnovat

Telefon: +420 721 088 748
E- mail: janina@aromavap.cz

Adresa

Aromavap
Jana Baruselová
Fojtova 99 
463 22 Mníšek - Fojtka

Kontakty

E- mail: janina@aromavap.cz    
Mobil: +420 721 088 748

Odkazy

Website