AROMA DIFUZÉRY

Tato zařízení se stala mazlíky v mojí domácnosti a domácnostech mých přátel. Používáme dva druhy difuzérů.

První typ difuzérů používá způsob šíření vůně esenciálních olejů z filcové podložky – vypařování se podporuje teplem, a nebo větráčkem. Tyto typy bývají dokonce vybavené dobíjecí baterií, která lze dobít buď přes adaptér zapojený do elektrické zásuvky, a nebo USB kabelem z počítače. Po nabití si difuzér můžeš dát tam, kam se ti zlíbí. Do jakékoliv místnosti nebo třeba do auta.

Další typ difuzérů používá ultrasonickou technologii, které vytváří studenou vodní mlhu. Aroma difuzér se před použitím naplní vodou, do které se přidá několik kapek oblíbeného esenciálního oleje. Na dně difuzéru je umístěna hi-tech keramická destička, která kmitá ultrasonickou (ultrazvukovou) rychlostí. Toto kmitání rozbíjí molekuly vody do plynného skupenství na studenou páru, takže nedochází k zahřívání olejů. Esenciální vonné oleje si proto uchovávají nejen původní vůni, ale především léčivé účinky. Do ovzduší tak stoupají důležité aktivní látky, jejichž vdechování má pozitivní vliv na lidský organismus. Pára tvořená vodou a esenciálními oleji vyvolává v místnosti správnou vlhkost vzduchu, která předchází respiračním onemocněním, chronické rýmě nebo kašli. Aroma difuzér také napomáhá zvlhčování pleti, čímž zpomaluje tvorbu vrásek. Vyvolaná vlhkost také pozitivní působí na podrážděné a unavené oči a zamezuje popraskání rtů.

Příjemný bonus, který potěší další smysly, jsou LED diody, kterými jsou difuzéry vybavené. Ve zhasnuté místnosti si navolíš na difuzéru světelný program (buď jednu barvu, a nebo měnících se více barev) a místností se šíří aromaterapeutické vůně doprovázené světelnými efekty.

Pokus chceš mít aromaterapeutickou pomůcku, která je zároveň zvlhčovačem i designovým doplňkem, jistě si ze široké nabídky vybereš. V nabídce e-shopu je samozřejmě také nepřeberné množství přírodních vonných směsí, které můžete do nekonečna obměňovat.

Aromavap 

Jana Baruselová
Fojtova 99, 463 22 Mníšek - Fojtka

Zavolejte nám, nebo napište - rádi se Vám budeme věnovat

Telefon: +420 721 088 748
E- mail: janina@aromavap.cz

Adresa

Aromavap
Jana Baruselová
Fojtova 99 
463 22 Mníšek - Fojtka

Kontakty

E- mail: janina@aromavap.cz    
Mobil: +420 721 088 748

Odkazy

Website