Aktuality

Aromaterapie - Přehled účinků éterických olejů

PRO OSOBNÍ RŮST: Aktivita Podporuje radost z přítomného okamžiku Čirá vášeň Jemná květinová smyslná a harmonizující vůně (pomeranč, růžové dřevo a Ylang Ylang) Harmonie Přináší pocit spokojenosti a usnadňuje odpočinek Harmonie (Primavera) Jemná…

O nás

Jsem ráda, že se nyní vracíme k moudrostem a radám našich babiček a předků. Začínáme se zajímat o to, jak naše konání ovlivňuje naše okolí. Proto se snažím zásilky balit do recyklovaných obalů, nevytvářet zbytečné tiskoviny a používat co nejpřírodnější materiály a produkty. Každý balíček již při otevření příjemně voní.
 
Bylinky, éterické oleje a přírodní kvalitní výrobky z nich miluji už dlouho. Jednoho dne jsem ale úplnou náhodou s kamarádkou propadla kouzlu vapování a aromaterapie. Tyto metody ovlivňování nejen smyslů, ale i zdraví pomocí léčivých vůní, mě nadchly.
V dnešním hektickém světě je pro mě důležité se občas zastavit a být v přítomném okamžiku. Vapování a aromaterapie je pro mě skvělým pomocníkem pro ono zastavení se. Udělat si pohodu, chvíli jen být… tady a teď. Pokud ještě můžu pozitivně ovlivňovat zdraví, které je pořád vystavováno zátěžovými zkouškami doby hektické a chemické, je to ideální kombinace.
 
Pomocí přátel jsem rozvíjela myšlenky až do bodu, kdy jsem se rozhodla založit internetový obchod – voňavý, zdraví prospěšný, ale také šetrný k přírodě.
 
S aromaterapií a vapováním jdou ruku v ruce i domácí difuzéry a čističe vzduchu. V poslední době se tyto domácí pomocníci staly z praktického vybavení domácnosti designovým doplňkem. Aby byl difuzér stejně funkční jako vkusný, bylo dlouhé bádání a pátrání, ale věřím, že se nakonec povedlo vybrat ty ideální.
 
Celkový výběr dodavatelů nebyl jednoduchý a vedl přes spousty pokusů, omylů, času strávených na osobních schůzkách, exkurzí a testování. Protože cokoliv nabízím svým zákazníkům, chci mít osobně vyzkoušené.

 
Jestli to cítíš podobně jako já s kamarády, jsi na správném místě. Děkuji za Tvoji podporu v podobě nákupu v mém internetovém obchodě. Jsem ráda za každý názor, námět nebo tip na produkt, který chceš v mém obchodě nakupovat.


Tvoje Janina z AROMAVAP

Viry a bacily

KONCENTROVANÁ SÍLA PŘÍRODY

S viry se potkáváme od nepaměti, o některých ani nevíme, jiné nás odstaví z aktivního života na několik týdnů. Mnoho éterických olejů má silné protivirové účinky. Využijte je nejen v léčbě, ale hlavně v PREVENCI, POSÍLENÍ IMUNITY.

 

NENÁPADNÍ POMOCNÍCI: Každý ÉTERICKÝ OLEJ má protivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky, ale některé jsou zkrátka v těchto účincích lepší. Např. EUKALYPTUS, BERGAMOT, TEA TREE, BOROVICE a TYMIÁN jsou oleje, které mají velmi silné protivirové účinky a zároveň čistí a posilují dýchací systém.

 

 

INHALACE: nejsnadnější použití éterických olejů

Mechanické DIFUZÉRY, AROMA LAMPY a VONNÁ KERAMIKA snadno rozptýlí vůně po místnosti během několika okamžiků. Díky obsahu účinných látek éterické oleje nejen krásně voní a pročišťují vzduch, mají i řadu pozitivních účinků na vaše tělo a mysl.

 

V AUTĚ si zvolte svůj OSOBNÍ DIFUZÉR s oblíbenou vůní  - okamžité pročištění vzduchu!

 

"Během rozptylování do ovzduší éterické oleje pohlcují viry a bakterie, čímž likvidují choroboplodné zárodky ještě dřív,

než na ně naše tělo spustí obrannou reakci." 

^